APIE K. ZINKEVIČIAUS ŠEIMOS KANAPIŲ ŪKĮ

Mes esame jaunieji ūkininkai, auginantys pluoštines kanapes. Ūkyje darbuojasi visa mūsų šeima: aš su žmona Monika, mano brolis ir mama. Visa mūsų pluoštinių kanapių produkcija yra 100% natūrali, užauginta, pagaminta ir supakuota Lietuvoje, mūsų ūkyje Jakutiškių kaime, Ukmergės rajone.

2017 metų vasarą nusprendėme atsinaujinti, pasigrąžinti ir Kęstučio Zinkevičiaus kanapių ūkio produkcija nuo šiol turi naują žaismingą vardą KANAPŪKIS.

KANAPŪKIS tai kanapių produkcija užauginta Kęstučio Zinkevičiaus šeimos ūkyje, Jakutiškių kaime, Ukmergės rajone. KANAPŪKIS gaminiai tai aukščiausios kokybės kanapių produktai, skirti Jūsų stalui ir sveikatai.

Mūsų ūkio kanapių gaminių asortimentas

Kviečiame paragauti gardaus ir sveikatai labai naudingo kanapių sėklų aliejaus, kurį patys spaudžiame iš mūsų ūkyje ekologiškai užaugintų kanapių sėklų. Kanapių aliejus labai vertingas dėl sudėtyje esančių vitaminų A, B1, B2, B3, B6, C, D, ir E, kalcio, magnio, kalio, geležies, cinko ir kitų mikroelementų. Tai vienintelis augalas, sudėtyje turintis D vitamino, būtino kalio absorbcijai. Kanapių aliejus itin vertinamas dėl organizmui ir odai svarbių riebiųjų rūgščių: Omega-3, Omega-6 ir Omega-9, kurios sudaro net 80%. Tai daugiausiai riebiųjų rūgščių turintis augalinis aliejus. Be to, kanapių aliejaus sudėtyje šios rūgštys yra būtent tokiu santykiu, kuris žmogui pats tinkamiausias (3:1). Kanapių aliejuje gausu amino rūgščių ir proteino. Žalią spalvą aliejui suteikia chlorofilas, kuris valo organizmą nuo kancerogeninių ir mutageninių medžiagų, saugo DNR nuo pakitimų.
Taip pat mūsų asortimente: lukštentos ir nelukštentos kanapių sėklos, puikus kanapių proteinas, miltai iš kanapių sėklų, raminanti kanapių arbata, gardi kanapinė druska.
Žvejams – galime pasiūlyti, kanapių jauko ir aliejaus žvejybai.

Ekologiškumas

K. Zinkevičiaus kanapių ūkis yra sertifikuotas kaip ekologinis, pagal VŠĮ "Ekoagros" taisykles. Mes patys iš šių ekologiškai užaugintų sėklų spaudžiame aliejų, todėl jis yra visiškai saugus vartoti mažiems vaikams. Proteinas, miltai, lukštentos sėklos taip pat gaminama iš ekologiškų sėklų.

PROJEKTĄ REMIA LIETUVOS RESPUBLIKA

 

„K. Zinkevičiaus „Kanapūkis“ plėtra diegiant inovacijas žemės ūkio produktų perdirbime“

Projekto Nr. UKME-LEADER-3A-D-10-01-2018

Pareiškėjo pavadinimas –  ūkininkas Kęstutis Zinkevičius

Projekto tikslasinvestuoti ir sėkmingai plėtoti žemės

ūkio produktų perdirbimo verslą kaime, naudojant inovacijas, gaminti išskirtinės kokybės, naujus

Ukmergės VVG teritorijoje produktus, tenkinti Lietuvos teritorijos gyventojų poreikius ekologijai ir

sveikai bei praturtintai mitybai, spręsti nedarbo problemas Ukmergės rajono VVG teritorijoje, didinti ūkio

pridėtinę vertę ir išskirtinumą, ūkio pelningumą ir pajamas.

Projekto uždaviniai –

1. Sėkmingai plėsti žemės ūkio produktų, pluoštinių kanapių perdirbimą Ukmergės r. VVG teritorijoje.

2. Atlikti visas numatytas investicijas (pagalbinio pastato remontą, įrangos ir prekių, būtinų projekto įgyvendinimui įsigijimą)

3. Sukurti ir išlaikyti 1 darbo vietą (etatą) Ukmergės VVG gyventojui.

4. Išlaikytų darbo vietų (etatų) skaičius (vnt.) projekto kontrolės laikotarpiu – 3.

5. Viešinti projekto eigą, pasiektus tikslus, dirbti skaidriai ir atsakingai.

 Paramos suma: iki 28 879,29 Eur

 Bendra projekto vertė: iki 41 256,14 Eur be PVM

 Paramos intensyvumas 70 procentų


  • Danske
  • DNB
  • Nordea
  • Paysera
  • SEB
  • Šiaulių Bankas
  • Swedbank